English Türkçe
Ana Sayfa
Yarışma Bilgileri
Sonuçlar
Fotoğraflar
Çalıştaylar
Ulaşım-Konaklama
Basın Bülteni
İletişim
Eski Yarışmalar
ULUSLARARASI DANS SPORU FEDERASYONU
TÜRKİYE DANS SPORLARI FEDERASYONU
ORTA DOĞU
TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
ODTÜ EŞLİ
DANSLAR TOPLULUĞU2 KASIM TARİHİNDE GERÇEKLEŞTİRİLECEK JOANNE WILKINSON ÇALIŞTAYLARININ YERLERİ AŞAĞIDAKİ GİBİ DEĞİŞMİŞTİR:

Paso Doble Çalıştayı 18:00 (2 Seans) >> ODTÜ Spor Merkezi 3 No'lu salon
Samba Çalıştayı 20:30 (3 Seans) >> ODTÜ BSS Aynalı Salon


ODTÜ Eşli Danslar Topluluğu, 2000 yılından bu yana geleneksel olarak düzenlediği ve ülkemizin ilk sürekli dans sporu şampiyonası olan Cumhuriyet Kupası'nın sekizincisini bu yıl 31 Ekim 2009 tarihinde gerçekleştiriyor.


Etkinlik kapsamında, öncelikle sabah saatlerinde başlayacak olan minikler, yıldızlar, gençler ve yetişkinler yaş kategorilerindeki TDSF Sıralama Yarışmaları düzenlenecek, aynı günün akşamı ise Uluslararası Dans Sporu Federasyonu (IDSF) sıralama yarışmaları kapsamında IDSF ODTÜ AÇIK 2009 şampiyonası gerçekleştirilecek.


Değerlendirmelerin uluslararası hakemlerce yapılacağı tüm yarışmaların yine büyük bir rekabete sahne olması bekleniyor. Cumhuriyet Kupası ve ODTÜ Açık Şampiyonası, yurt dışından gelecek başarılı dansçılar yanında Türkiye'nin en iyi dans sporcularının yarıştığı anlar ile ve içereceği pek çok değişik gösteri ve şovla da izleyicilere görsel bir şölen vaadediyor.Sekizinci kez düzenlemenin heyecanını yaşadığımız bu etkinlikte tüm dansseverleri aramızda görmeyi umuyor; tüm katılımcı sporcularımıza başarılı bir yarışma diliyoruz.