English Türkçe
Ana Sayfa
Canlı Yayın
Yarışma Bilgileri
Sonuçlar
Çalıştaylar
Ulaşım-Konaklama
Basın Bülteni
İletişim
Eski Yarışmalar
ULUSLARARASI DANS SPORU FEDERASYONU
TÜRKİYE DANS SPORLARI FEDERASYONU
ORTA DOĞU
TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
ODTÜ EŞLİ
DANSLAR TOPLULUĞUYarışma sonuçları siteye eklenmiştir!

ODTÜ Eşli Danslar Topluluğu, 2000 yılından bu yana geleneksel olarak düzenlediği ve ülkemizin ilk sürekli dans sporu şampiyonası olan Cumhuriyet Kupası'nın dokuzuncusunu bu yıl 30 Ekim 2010 tarihinde gerçekleştiriyor.


Etkinlik kapsamında, öncelikle sabah saatlerinde yetişkinler yaş kategorisinde TDSF Lig Yarışmaları düzenlenecek, aynı günün akşamı ise Uluslararası Dans Sporu Federasyonu (IDSF) sıralama yarışmaları kapsamında gençler ve yetişkinler kategorilerinde IDSF ODTÜ AÇIK 2010 şampiyonası gerçekleştirilecek.


Değerlendirmelerin uluslararası hakemlerce yapılacağı tüm yarışmaların yine büyük bir rekabete sahne olması bekleniyor. Cumhuriyet Kupası ve ODTÜ Açık Şampiyonası, yurt dışından gelecek başarılı dansçılar yanında Türkiye'nin en iyi dans sporcularının yarıştığı anlar ile ve içereceği pek çok değişik gösteri ve şovla da izleyicilere görsel bir şölen vaadediyor.Dokuzuncu kez düzenlemenin heyecanını yaşadığımız bu etkinlikte tüm dansseverleri aramızda görmeyi umuyor; tüm katılımcı sporcularımıza başarılı bir yarışma diliyoruz.